hakkimizda
Taşımacılık sektörüne 1954 yılında Yalçınkaya kardeşler tarafından bir kamyonla adım atan Hilal Grup, yıllar içersinde geçmişin vermiş oldugu tecrübeyle, gelişen lojistik sektörünün öncü firmaları arasında yerini almıştır.
Sektördeki hizmetlerimiz çözüm odaklı olup, oluşturduğumuz güven ortamı içersinde, hem ülkemiz hem de iş ortaklarımız için teknolojik imkanlarını sonuna kadar kullanmaktan kaçınmayan bir vizyonla hedeflerimize emin adımlarla ilerlemekteyiz.
Servicexpress; depolama, cross-docking, manipülasyon, karayolu, demiryolu, uluslararası taşımacılık, akaryakıt satışı ve akaryakıt nakliyesi ile iş ortaklarının çözüm odaklı tedarikçisi olmaya devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Çalışanlarını gerçek ailesi, müşterilerini iş ortakları kabul edip aklın rehberliğinde gönülden memnun iş ortakları ve aile ile çevrili bir ortamda, “Kapıdan Kapıya” taşımacılıkta öncü bir dünya lojistik firması olmak. Bu amaçla en yeni teknolojilerden yararlanırken en önemli kaynağın iyi eğitilmiş, işinin uzmanı ve tecrübeli bir ekip olduğunu asla unutmamak.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin tüm lojistik ihtiyaçlarını en ideal çözümlerle kara-hava-deniz ve demiryollarını kullanarak ekolojik çevreye en az zarar vererek izlenebilir ve sorgulanabilir bir ortamda en makul bedeller ile sağlamak; çalışanlarına, ortaklarına ve ülkemize katkımızı en üst düzeylere çıkarmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Politikamız
Dünya standartlarında çağdaş stratejiler oluşturmak. Doğru planlama ve uygulamalar ile farklı olmak. Kalite ve zarafetle çözüm üretmek, mazeret değil çözüm üretici olmak. Pozitif yaklaşımın değerini gönülden kabul edip buna uygun davranmak. Hatanın yapılabilir bir olgu olduğunu baştan kabul etme yanlışlığına asla düşmemek. İş ortaklarımızın ihtiyaçlarını doğru tespit etmek, isteklerini tam anlamak. Uygun ekip ve ekipman ile mükemmel sonuca süratle ulaşana kadar işi takip etmek, sonuçlandırıp bunun bilgisini iş ortaklarımızla anında paylaşmak. Hataların tamamen eksik planlama veya yanlış yöntemlerden kaynaklandığının bilincinde olarak, hatayı bir an önce düzeltmek için çözüm üretmek. Bununla ilgili üst yönetime ve iş ortaklarına bilgi vermek.Tüm aile bireylerinin, misyonumuza, vizyonumuza ve hizmet kalite anlayışımıza sahip çıkmalarını sağlamak için yeni gelişimlerle ilgili şirket içi ve dışı seminerlere, doğru eğitim toplantılarına katılmalarını sağlamak. Ekolojik dengeleri gözeterek, insan yaşamının her şeyin üzerinde olduğunu bilinci ile ülkemize yararlı olmak.